Akdeniz İlaçlama

Güvenebileceğiniz haşere kontrol uzmanı.

Akdeniz Hijyen Profesyonel Ekipleri İle Hızlı Çözümler Sunmaktadır.. 

0 bin +
Mutlu müşteri
0 Bin +
İşyeri İlaçlama
0 +
Pest Kontrol
0 +
Yıldır Hizmet..
akdeniz hijyen

Sizin için kolay bir biçimde haşereler ile mücadele ediyoruz..

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de coronavirüs (covid-19) pandemi salgını ile mücadele tüm hızıyla devam ederken, hijyen ve hijyenik ürünlere olan ihtiyaçlar da bu bağlamda artmaktadır.Bu taleplere en doğru karşılığı vermek amacıyla hizmet ve sağlık sektörüne 2500 kalem hijyenik ürünle destek vermekteyiz.Konseptimiz; web sitelerimiz ve katalog alt yapısıyla en doğru ve nitelikli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktayız.Küreselleşen ve yenilenen yeni dünyaya çevre dostu yeni teknolojiler sunmaya devam etmekte olan firmamız güncellenen web sitesi Akdeniz Hijyen ile hijyenik faaliyetlerine devam etmektedir.Yeniliklere teşvik etmek ve güçlendirmek adına daha ekonomik ve daha hızlı çözümler üretmeyi, hizmet alanında müşterilerimize ilkleri yaşatmayı, hedeflerinin bir parçası olarak yerine getirmeye çalışan şirketimiz, müşteri memnuniyetinin verdiği güç ve onurla hizmetlerini sürdürmektedir.

Referanslarımızda yer alan bütün seçkin kurumlara, kuruluşlara ve müşterilerimize; bu prestiji elde etmemizde firmamıza karşı olan güvenden ve bizi tercihlerinden dolayı teşekkür eder, sonsuz minnet ve şükranlarımızı  sunarız.


Bu web sitesi siz değerli müşterilerimize ulaşmak, biten ve devam eden çalışmalarımız hakkında bilgi vermek üzere tasarlanmıştır. Her türlü önerileriniz ise bize yol gösteren bir çizgi olacaktır.  İlgi ve desteklerinizin devamını diler, saygılarımızı sunarız.

Akdeniz Hijyen Yönetim Kurulu

Vizyonumuz

Önce İnsan sloganı ile siz değerli müşterilerimizin haşere sorunlarını çözmek ve tertemiz işyeri ve ev ortamını sağlamak.

Misyonumuz

Yüklendiğimiz insan sağlığı sorumluluğu ile müşterilerimizin titizlik ile haşere ve zararlı hayvanlardan korunmasını sağlamak. İnsanları sağlıklı ortamları ile mutlu etemek.. Akdeniz hijyen bunu kendine görev olarak benimsemiştir ve kabul etmiştir.